ÁLLÁSPÁLYÁZAT

VÁROSRENDÉSZET GYŐR

pályázatot hirdet Közszolgálati jogviszony (Kttv.) keretében

VÁROSRENDÉSZ

(KÖZTERÜLET-FELÜGYELŐ)

Munkakör/feladatkör betöltésére.

Feladatok:  A közterületek jogszerű használatának ellenőrzése, a közterületen folytatott engedélyhez, illetve útkezelői hozzájáruláshoz kötött tevékenységek ellenőrzése. Közreműködés a közterület, az épített és természeti környezet, a közrend, a közbiztonság és az önkormányzati vagyon védelmében.

Betöltendő állás jogviszonya:  Közszolgálati jogviszony (Kttv.)

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája:
 Határozatlan, heti 40 óra, Egyenlőtlen munkarend, teljes munkaidő

Munkavégzés helye:  Győr

A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.):

A pályázatokat elektronikus úton Göndör Orsolya személyügyi referens részére az hr@rendeszetgyor.hu e-mail címen keresztül lehet beküldeni.

Közterület-felügyelő az lehet, aki egészségügyi és pszichikai alkalmassági vizsgán is megfelel.

Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:

  Büntetlen előélet

  Cselekvőképesség

  Magyar állampolgárság

Elvárt végzettség/képesítés:

 Érettségi, vagy középfokú szakképesítés vagy szakképesítés-ráépülés felső középfokú részszakképesítés vagy szakképesítés szakma – középfokú szakképzettség szakképesítés speciális készségfejlesztő szakiskolai szakképzettség , Személyi és vagyonvédelem, Középiskola/Gimnáziumi végzettség

Egyéb pályázati feltétel meghatározása: Erkölcsi bizonyítvány arról, hogy egyes törvényeknek az iskolakerülés elleni fellépést biztosító módosításáról szóló 2012. évi CXX. tv. 5§ (2)-(3) bekezdésében kizáró okok hatálya alatt nem áll

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat.

Egyéb pályázati előnyök:

  közterület-felügyelői vizsga megléte,

  közterület-felügyelői területen szerzett gyakorlat (legalább 3-5 év szakmai tapasztalat).

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

  fényképes önéletrajz (87/2019.(IV.23)Korm.rendelet 1 sz. melléklete alapján

  adatkezelési nyilatkozattal.

A pályázat benyújtásának határideje:  folyamatos

A kinevezés 6 hónap próbaidő kikötésével történik. A pályázat kiírója fenntartja magának a jogot, hogy a pályázati eljárást eredménytelennek nyilvánítsa.

Állás tervezett betöltésének időpontja:  azonnal

Amennyiben szervezetünk felkeltette az érdeklődését, kérem fényképes önéletrajzát juttassa el számunkra a hr@rendeszetgyor.hu vagy a titkarsag@rendeszetgyor.hu email címre.